Споредете до 4 продукти:

Sava Intensa HP 185/55 R14 80H

Sava Intensa HP
Sava Intensa HP
Sava

Sava Intensa HP185/55 R14 80H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
185
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
80
Индекс на брзина:
H
EAN:
5452000635822
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
G
B
69 dB

Највисока цена:  90,6 €

Цена по парче

90,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,5 €

Назад кон врвот