Споредете до 4 продукти:

Sava Eskimo S3+ 175/70 R14 84T

Sava

Sava Eskimo S3+175/70 R14 84T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Sava
Ширина:
175
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
T
EAN:
5452000434326
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
E
68 dB

Највисока цена:  113,1 €

Цена по парче

113,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,5 €

Назад кон врвот