Споредете до 4 продукти:

Sava Eskimo S3+ 155/80 R13 79Q

Sava

Sava Eskimo S3+155/80 R13 79Q

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Sava
Ширина:
155
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
79
Индекс на брзина:
Q
EAN:
5452000576330
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
F
C
68 dB

Највисока цена:  51,2 €

Цена по парче

51,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,56 €

Назад кон врвот