Споредете до 4 продукти:

Sava Eskimo HP2 245/45 R18 100V

Sava

Sava Eskimo HP2245/45 R18 100V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Sava
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
V
EAN:
5452000701473
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  94,5 €

Цена по парче

94,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,7 €

Назад кон врвот