Споредете до 4 продукти:

Sava Eskimo HP2 225/55 R17 101V

Sava

Sava Eskimo HP2225/55 R17 101V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Sava
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
101
Индекс на брзина:
V
EAN:
5452000489852
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  93,8 €

Цена по парче

93,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,75 €

Назад кон врвот