Споредете до 4 продукти:

Sava Eskimo HP2 225/45 R17 94V

Sava

Sava Eskimo HP2225/45 R17 94V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Sava
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
V
EAN:
5452000470089
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  91,3 €

Цена по парче

91,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,56 €

Назад кон врвот