Споредете до 4 продукти:

Sava Eskimo HP2 225/45 R17 91H

Sava

Sava Eskimo HP2225/45 R17 91H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Sava
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
H
EAN:
5452000470096
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  75,4 €

Цена по парче

75,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,75 €

Назад кон врвот