Споредете до 4 продукти:

Sava Eskimo HP2 215/65 R16 98H

Sava

Sava Eskimo HP2215/65 R16 98H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Sava
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
H
EAN:
5452000489883
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
B
71 dB

Највисока цена:  74,9 €

Цена по парче

74,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,4 €

Назад кон врвот