Споредете до 4 продукти:

Sava Effecta+ 155/80 R13 79T

Sava

Sava Effecta+155/80 R13 79T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
155
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
79
Индекс на брзина:
T
EAN:
5452000685018
ЕУ Етикета:
E
E
68 dB

Највисока цена:  58,8 €

Цена по парче

58,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,86 €

Назад кон врвот