Споредете до 4 продукти:

Sava Cargo 4 215/75 R17.5 135/133J

Sava

Sava Cargo 4215/75 R17.5 135/133J

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
215
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
135/133
Индекс на брзина:
J
EAN:
5452000576637
ЕУ Етикета:
C
C
68 dB

Највисока цена:  243,4 €

Цена по парче

243,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  15,72 €

Назад кон врвот