Споредете до 4 продукти:

Sava B61 Cargo 5.00 D10 72N

Sava

Sava B61 Cargo5.00 D10 72N

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
5.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
10
Индекс на товар:
72
Индекс на брзина:
N
EAN:
3838947813127

Највисока цена:  43,4 €

Цена по парче

43,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,7 €

Назад кон врвот