Споредете до 4 продукти:

Sava B61 Cargo 145 D10 79N

Sava

Sava B61 Cargo145 D10 79N

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
145
Конструкција:
D
Дијаметар:
10
Индекс на товар:
79
Индекс на брзина:
N

Највисока цена: 

Назад кон врвот