Споредете до 4 продукти:

Sava B13 4.00 D8 66J

Sava

Sava B134.00 D8 66J

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Sava
Ширина:
4.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
8
Индекс на товар:
66
Индекс на брзина:
J
EAN:
3838947067025

Највисока цена:  44,3 €

Цена по парче

44,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот