Споредете до 4 продукти:

Sava All Weather 195/65 R15 91H

Sava

Sava All Weather195/65 R15 91H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Sava
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
H
EAN:
4038526047205
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  54,8 €

Цена по парче

54,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,75 €

Назад кон врвот