Споредете до 4 продукти:

Sava All Weather 185/65 R15 88H

Sava

Sava All Weather185/65 R15 88H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Sava
Ширина:
185
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
H
EAN:
4038526047151
ЕУ Етикета:
C
C
70 dB

Највисока цена:  53,7 €

Цена по парче

53,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,7 €

Назад кон врвот