Споредете до 4 продукти:

Samson GR-T1 285/70 R19.5 150/148J

Samson

Samson GR-T1285/70 R19.5 150/148J

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Samson
Ширина:
285
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
150/148
Индекс на брзина:
J
EAN:
8936206922346
ЕУ Етикета:
C
C
73 dB

Највисока цена:  330,1 €

Цена по парче

330,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  25 €

Назад кон врвот