Споредете до 4 продукти:

Samson GR-T1 265/70 R19.5 143/141K

Samson

Samson GR-T1265/70 R19.5 143/141K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Samson
Ширина:
265
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
143/141
Индекс на брзина:
K
EAN:
8936206922292
ЕУ Етикета:
C
C
73 dB

Највисока цена:  311,8 €

Цена по парче

311,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  25 €

Назад кон врвот