Споредете до 4 продукти:

Samson GR-D2 265/70 R19.5 140/138M

Samson GR-D2 265/70 R19.5 140/138M

Samson

Samson GR-D2265/70 R19.5 140/138M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Samson
Ширина:
265
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
140/138
Индекс на брзина:
M
EAN:
8936206922285
ЕУ Етикета:
C
C
75 dB

Највисока цена:  316 €

Цена по парче

316 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  25 €

Назад кон врвот