Споредете до 4 продукти:

Samson GR-D2 235/75 R17.5 132/130M

Samson GR-D2 235/75 R17.5 132/130M

Samson

Samson GR-D2235/75 R17.5 132/130M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Samson
Ширина:
235
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
132/130
Индекс на брзина:
M
EAN:
8938539571536
ЕУ Етикета:
C
C
75 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот