Споредете до 4 продукти:

Samson GLR15 405/70 R24 146B

Samson GLR15 405/70 R24 146B

Samson

Samson GLR15405/70 R24 146B

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Конструкција
Производител:
Samson
Ширина:
405
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
146
Индекс на брзина:
B
EAN:
6973060586897

Највисока цена:  710,5 €

Цена по парче

710,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  25 €

Назад кон врвот