Споредете до 4 продукти:

Samson GLR15 335/80 R20 136B

Samson GLR15 335/80 R20 136B

Samson

Samson GLR15335/80 R20 136B

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Конструкција
Производител:
Samson
Ширина:
335
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
136
Индекс на брзина:
B
EAN:
6973060587009

Највисока цена:  637,6 €

Цена по парче

637,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  25 €

Назад кон врвот