Споредете до 4 продукти:

Samson GL 689A 445/65 R22.5 169K

Samson GL 689A 445/65 R22.5 169K

Samson

Samson GL 689A445/65 R22.5 169K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Samson
Ширина:
445
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
169
Индекс на брзина:
K
EAN:
8938539571925
ЕУ Етикета:
D
B
74 dB

Највисока цена:  634,6 €

Цена по парче

634,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  25 €

Назад кон врвот