Споредете до 4 продукти:

Sailun Terramax A/T 265/65 R17 112S

Sailun

Sailun Terramax A/T265/65 R17 112S

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Sailun
Ширина:
265
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
112
Индекс на брзина:
S
EAN:
6959655420517
ЕУ Етикета:
E
C
73 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот