Споредете до 4 продукти:

Sailun S 637+ 285/70 R19.5 150/148K

Sailun S 637+
Sailun S 637+
Sailun S 637+
Sailun

Sailun S 637+285/70 R19.5 150/148K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Sailun
Ширина:
285
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
150/148
Индекс на брзина:
K
EAN:
6959655408775
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  276,40 €

Цена по парче

276,40 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 60,27 €

Назад кон врвот