Споредете до 4 продукти:

Sailun S 637+ 10 R22.5 141/139M

Sailun S 637+
Sailun S 637+
Sailun

Sailun S 637+10 R22.5 141/139M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Sailun
Ширина:
10
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
141/139
Индекс на брзина:
M
EAN:
6959655420128
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  361,00 €

Цена по парче

361,00 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 5,45 €

Назад кон врвот