Споредете до 4 продукти:

Sailun Ice Blazer WS T3 245/75 R16 111S

Sailun

Sailun Ice Blazer WS T3245/75 R16 111S

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Sailun
Ширина:
245
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
111
Индекс на брзина:
S
ЕУ Етикета:
C
D
72 dB

Највисока цена:  131,9 €

Цена по парче

131,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,62 €

Назад кон врвот