Споредете до 4 продукти:

Sailun Atrezzo Elite SH32 225/55 R16 99V

Sailun Atrezzo Elite SH32
Sailun Atrezzo Elite SH32
Sailun

Sailun Atrezzo Elite SH32225/55 R16 99V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sailun
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
V
EAN:
6959655417203
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  67,20 €

Цена по парче

67,20 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 8,04 €

Назад кон врвот