Споредете до 4 продукти:

Rotalla XSport F110 315/35 R20 110W

Rotalla

Rotalla XSport F110315/35 R20 110W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Rotalla
Ширина:
315
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
110
Индекс на брзина:
W
EAN:
6958460904809
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  142,8 €

Цена по парче

142,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,12 €

Назад кон врвот