Споредете до 4 продукти:

Rotalla Transporter RF09 225/70 R15 112/110R

Rotalla

Rotalla Transporter RF09225/70 R15 112/110R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
225
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
112/110
Индекс на брзина:
R
ЕУ Етикета:
E
C
73 dB

Највисока цена:  84,2 €

Цена по парче

84,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,01 €

Назад кон врвот