Споредете до 4 продукти:

Rotalla Transporter RF09 225/65 R16 112/110R

Rotalla

Rotalla Transporter RF09225/65 R16 112/110R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
225
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
112/110
Индекс на брзина:
R
EAN:
6958460902447
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  89,5 €

Цена по парче

89,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,34 €

Назад кон врвот