Споредете до 4 продукти:

Rotalla Transporter RF09 215/70 R15 109/107R

Rotalla

Rotalla Transporter RF09215/70 R15 109/107R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
215
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
109/107
Индекс на брзина:
R
EAN:
6958460902324
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  91,5 €

Цена по парче

91,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,18 €

Назад кон врвот