Споредете до 4 продукти:

Rotalla Transporter RF09 195/65 R16 104/102T

Rotalla

Rotalla Transporter RF09195/65 R16 104/102T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
104/102
Индекс на брзина:
T
EAN:
6958460902379
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  82,5 €

Цена по парче

82,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,71 €

Назад кон врвот