Споредете до 4 продукти:

Rotalla Transporter RF09 185 R14 102/100Q

Rotalla

Rotalla Transporter RF09185 R14 102/100Q

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
185
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
102/100
Индекс на брзина:
Q
EAN:
6958460902270
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  79,8 €

Цена по парче

79,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот