Споредете до 4 продукти:

Rotalla Transporter RF09 175/75 R16 101/99R

Rotalla

Rotalla Transporter RF09175/75 R16 101/99R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
175
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
101/99
Индекс на брзина:
R
EAN:
6958460902348
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот