Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula W Race VS450 225/75 R16 121/120R

Rotalla

Rotalla Setula W Race VS450225/75 R16 121/120R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Rotalla
Ширина:
225
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
121/120
Индекс на брзина:
R
EAN:
6958460915270
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  170,2 €

Цена по парче

170,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7 €

Назад кон врвот