Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula W Race VS450 225/65 R16 112/110R

Rotalla

Rotalla Setula W Race VS450225/65 R16 112/110R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Rotalla
Ширина:
225
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
112/110
Индекс на брзина:
R
EAN:
6958460915256
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  117,3 €

Цена по парче

117,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот