Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula W Race VS450 205/75 R16 113/111R

Rotalla

Rotalla Setula W Race VS450205/75 R16 113/111R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Rotalla
Ширина:
205
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
113/111
Индекс на брзина:
R
EAN:
6958460915201
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  125,3 €

Цена по парче

125,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,5 €

Назад кон врвот