Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula W Race VS450 205/65 R16 107/105R

Rotalla

Rotalla Setula W Race VS450205/65 R16 107/105R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Rotalla
Ширина:
205
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
107/105
Индекс на брзина:
R
EAN:
6958460915188
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот