Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula W Race VS450 195/70 R15 104/102R

Rotalla

Rotalla Setula W Race VS450195/70 R15 104/102R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Rotalla
Ширина:
195
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
104/102
Индекс на брзина:
R
EAN:
6958460915096
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  98,1 €

Цена по парче

98,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,5 €

Назад кон врвот