Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula W Race VS450 185/75 R16 104/102R

Rotalla

Rotalla Setula W Race VS450185/75 R16 104/102R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Rotalla
Ширина:
185
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
104/102
Индекс на брзина:
R
EAN:
6958460915133
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  105,5 €

Цена по парче

105,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,5 €

Назад кон врвот