Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula W Race VS450 175/75 R16 101/99R

Rotalla

Rotalla Setula W Race VS450175/75 R16 101/99R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Rotalla
Ширина:
175
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
101/99
Индекс на брзина:
R
EAN:
6958460915126
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  101,1 €

Цена по парче

101,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,5 €

Назад кон врвот