Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula W Race VS450 175/70 R14 95/93T

Rotalla

Rotalla Setula W Race VS450175/70 R14 95/93T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Rotalla
Ширина:
175
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
95/93
Индекс на брзина:
T
EAN:
6958460915065
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  86,4 €

Цена по парче

86,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,04 €

Назад кон врвот