Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula W Race S330 295/35 R21 107V

Rotalla Setula W Race S330
Rotalla Setula W Race S330
Rotalla

Rotalla Setula W Race S330295/35 R21 107V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Rotalla
Ширина:
295
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
V
EAN:
6958460913139
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
73 dB

Највисока цена:  165,3 €

Цена по парче

165,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7 €

Назад кон врвот