Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula W Race S330 255/45 R20 105V

Rotalla Setula W Race S330
Rotalla Setula W Race S330
Rotalla

Rotalla Setula W Race S330255/45 R20 105V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Rotalla
Ширина:
255
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
105
Индекс на брзина:
V
EAN:
6958460912149
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
73 dB

Највисока цена:  135,4 €

Цена по парче

135,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  13,64 €

Назад кон врвот