Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula W Race S330 225/45 R19 96V

Rotalla Setula W Race S330
Rotalla Setula W Race S330
Rotalla

Rotalla Setula W Race S330225/45 R19 96V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Rotalla
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
V
EAN:
6958460911425
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  102,3 €

Цена по парче

102,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,82 €

Назад кон врвот