Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula W Race S130 215/70 R15 98T

Rotalla

Rotalla Setula W Race S130215/70 R15 98T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Rotalla
Ширина:
215
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
T
EAN:
6958460901877
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  156,4 €

Цена по парче

156,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,5 €

Назад кон врвот