Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula W Race S130 195/65 R15 95T

Rotalla

Rotalla Setula W Race S130195/65 R15 95T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Rotalla
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
T
EAN:
6958460914761
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  52,9 €

Цена по парче

52,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,74 €

Назад кон врвот