Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula W Race S130 185/65 R15 88H

Rotalla

Rotalla Setula W Race S130185/65 R15 88H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Rotalla
Ширина:
185
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
H
EAN:
6958460914686
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  54,9 €

Цена по парче

54,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,34 €

Назад кон врвот