Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula W Race S130 175/70 R14 84T

Rotalla

Rotalla Setula W Race S130175/70 R14 84T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Rotalla
Ширина:
175
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
T
EAN:
6958460914495
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  54,4 €

Цена по парче

54,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,26 €

Назад кон врвот