Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula Van 4 Season RA05 215/75 R16 113/111S

Rotalla

Rotalla Setula Van 4 Season RA05215/75 R16 113/111S

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Rotalla
Ширина:
215
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
113/111
Индекс на брзина:
S
EAN:
6958460916192
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  107,6 €

Цена по парче

107,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот